ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش استان اصفهان پس از  این انتصاب و در حاشیه بازدید رئیس و دبیر و کارشناس خبره هیات از کلینیک فیزیوتراپی توحید به مدیریت دکتر خرمی  تفاهم نامه ای میان هیات و  کلینیک تخصصی توحید  منعقد شد .
مهندس نوید نیا رییس هیات اسکواش استان اصفهان در حاشیه بازدید از کلینیک و انعقاد تفاهم نامه گفت : این کلینیک با دارا بودن  بهترین دستگاه ها و تجهیزات  فیزیوتراپی و اصلاح رفتاری  به لحاظ استاندارد از به روزترین مراکز است . 
وی محیط و فضای آرامبخش این کلینیک را از ویژگی های دیگر آن دانست و یادآور شد : این کلینیک یکی از تخصصی ترین مراکز فیزیوتراپی ورزشی  اصفهان است و بهترین فرصت برای ورزشکاران است تا بتوانند از خدمات این کلینیک بهره مند شوند . 
نویدنیا تخفیف ویژه کلینیک به ورزشکاران اسکواش را یکی از بندهای تفاهم نامه منعقد شده اعلام کرد و گفت :  در راستای این تفاهم نامه مقرر شد دکتر خرمی برای ارائه مشاوره به ورزشکاران و آسیب دیدگان   یک روز در ماه در هیات حضور داشته باشد .
بنابر این گزارش در  حکم انتصاب  دکتر علی  خرمی آمده است : 
با توجه به سوابق ، تجربیات ، تعهد و تخصص جناب عالی و بنابر پیشنهاد دبیر هیات اسکواش استان اصفهان به موجب این ابلاغ به عنوان مسئول افتخاری کمیته پزشکی هیات اسکواش استان اصفهان به مدت یکسال منصوب می شوید .
امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از دانش و تجارب خود همگام و هماهنگ با برنامه راهبردی هیات استان و سیاست های اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در توسعه و گسترش این رشته ورزشی موفق و موید باشید .
یادآوری می شود دکتر علی خرمی از  فیزیوتراپیست های به نام در کشور است که حضور  در  تیم های ملی،سپاهان، ذوب آهن  را به عنوان فیزیوتراپیست در کارنامه خود دارد .

برچسب ها :