ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومي هيئت اسکواش استان کرمانشاه با توجه به بحران کرونا و تعطيلي مدارس کميته استعداد يابي اين هيئت اقدام به برگزاري استعداد يابي مجازي با همکاري اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نموده است. 

کميته استعداد يابي هيئت اسکواش استان کرمانشاه زير نظر آقاي عرفان جمشيدي عضو سابق تيم ملي اين رشته ورزشي و خانم شيرين صادقپور مي باشد. 

آقاي عرفان جمشيدي عضو کميته استعداد يابي اين هيئت هدف از برگزاري استعداد يابي مجازي را معرفي و توسعه اين رشته ورزشي و فراهم کردن زمينه حضور استعدادهاي جديد در اسکواش بيان کردند.

وي با اشاره به اينکه استعداد يابي باعث مي شود که بتوانيم آينده تيم ملي را تضمين کنيم اظهار داشت با توجه به گسترش ويروس کرونا و تعطيلي مدارس و کلاسهاي درس مجبور بوديم که دوره استعداد يابي و معرفي اسکواش را بصورت مجازي برگزار کنيم. 

خانم شيرين صادقپور ديگر عضو اين کميته با بيان اينکه با همکاري اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه طرح استعداد يابي دانش آموزان نونهال و نوجوان از مدارس را در راستاي معرفي و توسعه اين رشته ورزشي در بين دانش آموزان، اقدام به برگزاري استعداديابي به صورت مجازي کرديم که بتوانيم افراد جديدي را به اسکواش معرفي کنيم، تا حدود زيادي هم در راه موفق بوديم. 

اين دوره استعداد يابي در رده سني دانش آموزان نونهال و نوجوان مدارس کرمانشاه با همکاري اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد. 

برچسب ها :