ویژه های خبری

 به گزارش روابط عمومي هيئت اسکواش استان کرمان، دکتر حسين حسيني رئيس هيئت اسکواش ضمن عرض تبريک روز بزرگداشت شهدا به خانواده هاي معظم آنان به ويژه خانواده شهداي ورزشکار پيامي صادر کرد.

متن پيام به اين شرح است:
«وَلاَتَقُولُوا لِمَن يُقْتَلُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْواَتُ بَلْ أَحْيَآءٌ وَ لَـَكِن لآتَشْعُرُون»
مقام معظم رهبري فرمودند: «امروز عزت و استقلال ملت ايران و پيشرفت‌هاي مادي و معنوي کشور که مردم و مسئولان ما آن‌ها را به‌حق، مايه افتخار خود مي‌دانند و بدان مي‌بالند، به برکت جان‌فشاني‌هاي بهترين فرزندان اين مرزوبوم در راه استقرار نظام اسلامي و دفاع از ارزش‌هاي آن به دست آمده است».
ايثار و شهادت ارزشي معنوي و انساني است و تکريم و تعظيم شهداي معزز که با جان‌فشاني و ازخودگذشتگي در مسير پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌هاي اسلامي و انقلابي گام نهادند، اقدامي بس ارزشمند است. نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ملت شهيدپرور و غيور ايران به وجود چنين اسوه‌هايي از ايمان و ايثار افتخار مي‌کنند و پيروي از آرمان‌هاي آنان را همواره هدايتگر راه خويش مي‌دانند.
حرکت رو به جلوي انقلاب شکوهمند اسلامي و پيشرفت ها و دستاوردهاي آن در عرصه هاي مختلف مرهون خون هاي پاک و مطهر شهداي گرانقدر است؛ شهدايي که با خون خويش عزت، آزادي و استقلال را به ما هديه کردند. 
۲۲ اسفندماه «روز بزرگداشت شهدا»، ملت ايران ضمن تکريم مقام و منزلت تمامي شهداي معزز و ايثارگران والامقام، به محضر خانواده‌هاي مؤمن و معظمي که بهترين سرمايه‌هاي خويش را در مسير پاسداشت حق و حقيقت نثار نمودند، اداي احترام مي‌کند. به‌يقين بزرگداشت ياد و خاطره شهداي معزز تکليفي ملي و شرعي است تا ياد آن نيک سيرتان براي هميشه در اذهان و خاطره‌ها جاودان بماند.
اميداست همگان با نصب العين قرار دادن فرمايشات مقام معظم رهبري (مدظله‌العالي) در تداوم راه متعالي شهداي عزيز، پاسداري حقيقي از خون شهيدان، ترويج فرهنگ غني ايثار و شهادت، بيش‌ازپيش موفق و مؤيد باشيم.
 

برچسب ها :